Izbornik
Izbornik
Zatvori
Tražilica
Search
Crna kronika

Zabilježeno 11 prometnih nesreća: Dvije su skrivili pijani vozač i vozačica, teško je ozlijeđen i biciklist koji je udario u betonski stup

Autor: sjeverhr
Zabilježeno 11 prometnih nesreća: Dvije su skrivili pijani vozač i vozačica, teško je ozlijeđen i biciklist koji je udario u betonski stup

Tijekom proteklog vikenda, policijski službenici PU krapinsko-zagorske na prometnicama su zabilježili su 11 prometnih nesreća.

Osam prometnih nesreća bilo je s materijalnom štetom i dogodile su se u Pretkovcu uslijed oduzimanja prednosti prolaska, Mokricama zbog ne kretanja vozilom sredinom obilježene prometne trake, Jertovcu uslijed nepropisnog skretanja vozilom, zatim u Ciglenici Zagorskoj, Zaboku i Krapini zbog nepropisne vožnje u natrag, te u Lepajcima i Vrhima Pregradskim uslijed ne držanja vozila uz desni rub kolnika, s time kako je vozačici koja je skrivila prometnu nesreću u Lepajcima utvrđeno 1,48 promila, a vozaču u Vrhima Pregradskim 1,17 promila alkohola u organizmu.

U Mokricama je do prometne nesreće došlo uslijed ne držanja potrebitog razmaka između vozila, kojom prilikom su dvije osobe zadobile lakše tjelesne ozlijede.

Također su dvije osobe zadobile lakše tjelesne ozlijede u prometnoj nesreći u Benkovu do koje je došlo zbog nepropisnog pretjecanja.

U Podgaju Petrovskom, zbog držanja bicikla preblizu desnom rubu kolnika došlo je do pada i udara u betonski stup biciklista, koji je tom prilikom zadobio teške tjelesne ozlijede.

Foto: Ilustracija 

 

 

Podijeli članak:

Povezani članci

Najnovije

/
/
notification icon
Želite li primati najnovije vijesti sa Sjever.hr portala?