Donosimo 10 novih prilika za posao s portala posao.hr., istražite ponudu i napravite korak prema novoj karijeri!
Krapinsko-zagorska županija
Financijska agencija traži Suradnika za poslove javnih servisa (m/ž) za rad u Zaboku. Potrebna je odgovarajuća stručna sprema, a iskustvo nije uvjet. Nudi se stalni radni odnos i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 21.4.2026.
BerlinerLuft. Tehnika d.o.o. traži Radnika u proizvodnji (m/ž) za rad u Sveti Križ Začretje. Radno iskustvo nije uvjet. Nudi se stalni radni odnos, stimulativna primanja i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 18.4.2026.
FACC Solutions Croatia d.o.o. traži Operatera na automatskoj lakirnici (m/ž) za rad u Jakovlju. Poželjno je tehničko obrazovanje ili iskustvo u proizvodnji. Nudi se stalni radni odnos i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 13.5.2026.
KTC d.d. traži Mesar (m/ž) za rad u Krapina. Od kandidata se očekuje SSS mesarskog smjera. Nudi se stalni radni odnos, stimulativna primanja i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 27.4.2026.
Sato d.o.o. traži Prodajnog predstavnika / Komercijalista (m/ž) za rad u Zaboku. Od kandidata se očekuje SSS/VŠS/VSS, dobro poznavanje rada na računalu i najmanje 10 godina iskustva. Nudi se stalni radni odnos, iznadprosječna plaća i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 23.4.2026.
Zagi Grupa d.o.o. traži Spremačica (m/ž) za rad u Oroslavje. Od kandidata se ne traži prethodno iskustvo. Nudi se stalni radni odnos i plaća od 1.200 € neto. Prijavite se putem linka do 21.4.2026.
Udruga UDK traži Osobnog asistenta (m/ž) za rad u Razdrtom Tuheljskom i Kumrovcu. Od kandidata se očekuje završena osnovna ili srednja škola te spremnost na rad s osobama s invaliditetom. Nudi se plaća od oko 822 € uz naknadu za prijevoz i fleksibilno radno vrijeme. Prijavite se putem linka do 31.12.2026.
Kamgrad d.o.o. traži Inženjer na gradilištu (m/ž) za rad na području Hrvatska. Od kandidata se očekuje VŠS/VSS građevinskog smjera i najmanje 3 godine iskustva. Nudi se stalni radni odnos, osiguran smještaj i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 7.5.2026.
Grupa Studio d.o.o. traži Skladištara / Radnika u proizvodnji (m/ž) za rad u Zaboku. Nudi se plaća od oko 1.000 € neto, rad u jednoj smjeni i slobodni vikendi. Prijavite se putem linka do 25.4.2026.
Superprof SAS traži Učitelj / Instruktor (m/ž) za rad na području Hrvatska (online ili uživo). Od kandidata se očekuje znanje iz određenog područja i spremnost na podučavanje. Nudi se fleksibilno radno vrijeme i zarada od 5 € do 50 € po satu. Prijavite se putem linka do 1.5.2026.
Varaždinska županija
RADIO d.o.o. traži Voditelja marketinga – prodaje oglasnog prostora (m/ž) za rad u Varaždinu – Ivanec. Od kandidata se očekuju kreativnost, komunikacijske vještine i interes za marketing. Nudi se hibridni rad, plaća od 1 500 € neto. Prijavite se putem linka do 20.4.2026.
Pepco Croatia d.o.o. traži Blagajnika - Prodavača / Blagajnicu - Prodavačicu (m/ž) za rad u Varaždinu. Potrebna je SSS, a iskustvo je prednost. Nudi se redovna primanja, bonusi i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 28.4.2026.
Knauf Insulation d.o.o. traži više Kandidata (m/ž) za rad na novootvorenim pozicijama u Novi Marof. Prijavite se putem linka do 22.4.2026.
Amrest Adria d.o.o. / KFC traži Djelatnika u restoranu (m/ž) za rad u Varaždinu. Od kandidata se očekuje odgovornost a nudi se plaća od 1.150 € do 1.250 € uz fleksibilno radno vrijeme i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 24.4.2026.
Bauhaus-Zagreb k.d. traži Djelatnik tehničkog održavanja / Domar (m/ž) za rad u Varaždin. Od kandidata se očekuje SSS tehničkog smjera i radno iskustvo u struci. Nudi se mogućnost stalnog zaposlenja, dodatci na plaću i edukacije. Prijavite se putem linka do 30.4.2026.
Dino Export d.o.o. traži Radnika u proizvodnji (m/ž) za rad u Varaždin. Nisu potrebne posebne kvalifikacije. Nudi se stalni radni odnos, rad u smjenama i mogućnost razvoja. Prijavite se putem linka do 22.4.2026.
Eko Taxi d.o.o. zapošljava Vozača (m/ž) za rad u Varaždinu. Posao uključuje gradski i međugradski prijevoz putnika i paketa, a uvjet je vozačka dozvola B kategorije i spremnost na smjenski rad. Prijavite se putem linka do 1.5.2026.
Manpower traži Autolakirera (m/ž) za rad u Varaždinu. Potrebno je iskustvo u lakiranju vozila. Nudi se rad u jutarnjoj smjeni, slobodni vikendi i mogućnost dugoročnog zaposlenja. Prijavite se putem linka do 3.5.2026.
Bilić-Erić d.o.o. traži Zaštitara / Čuvara (m/ž) za rad na području cijele Hrvatske. Od kandidata se očekuje spremnost na rad u smjenama, a prednost je posjedovanje licence (nije uvjet jer se može osigurati). Nudi se stalni radni odnos i redovita primanja. Prijavite se putem linka do 29.4.2026.
Electus DGS d.o.o. traži Instalater za optičku infrastrukturu - početnik (m/ž) za rad na području Hrvatska. Od kandidata se očekuje SSS tehničkog smjera i spremnost na terenski rad. Nudi se stalni radni odnos, plaća od 1.100 € do 1.300 € neto i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 30.4.2026.
Međimurska županija
Echion (za klijenta) traži više Kandidata (m/ž) za rad u Čakovcu. Nudi se stalni radni odnos i brojni benefiti. Prijavite se putem linka do 28.4.2026.
Dino Export d.o.o. traži Radnika u proizvodnji (m/ž) za rad u Varaždin. Nisu potrebne posebne kvalifikacije. Nudi se stalni radni odnos, rad u smjenama i mogućnost razvoja. Prijavite se putem linka do 22.4.2026.
KTC d.d. traži Prodavača u poljoljekarni (m/ž) za rad u Čakovcu. Potrebna je SSS poljoprivrednog smjera. Nudi se stalni radni odnos i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 5.5.2026.
Eko Taxi d.o.o. zapošljava Vozača (m/ž) za gradski i međugradski prijevoz putnika i paketa u Čakovcu. Potrebna je B kategorija, minimalno 21 godina i spremnost na smjenski rad, a nudi se dinamičan posao uz rad s ljudima. Prijavite se putem linka do 1.5.2026.
Konzum Plus d.o.o. traži Studente (m/ž) za rad u prodavaonici na više lokacija diljem Hrvatske. Od kandidata se očekuje studentski ugovor i spremnost na timski rad. Nudi se rad u ugodnom okruženju uz dodatak za rad nedjeljom. Prijavite se putem linka do 30.4.2026.
Bilić-Erić d.o.o. traži Zaštitara / Čuvara (m/ž) za rad na području cijele Hrvatske. Od kandidata se očekuje spremnost na rad u smjenama, a prednost je posjedovanje licence (nije uvjet jer se može osigurati). Nudi se stalni radni odnos i redovita primanja. Prijavite se putem linka do 29.4.2026.
marta GmbH zapošljava Caregiver Account Managera (m/f) za rad na području Hrvatske. Nudi se fleksibilan rad, atraktivne provizije i mogućnost rada u međunarodnom okruženju. Prijavite se putem linka do 23.4.2026.
Electus DGS d.o.o. traži Instalater za optičku infrastrukturu - početnik (m/ž) za rad na području Hrvatska. Od kandidata se očekuje SSS tehničkog smjera i spremnost na terenski rad. Nudi se stalni radni odnos, plaća od 1.100 € do 1.300 € neto i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 30.4.2026.
Superprof SAS traži Učitelj / Instruktor (m/ž) za rad na području Hrvatska (online ili uživo). Od kandidata se očekuje znanje iz određenog područja i spremnost na podučavanje. Nudi se fleksibilno radno vrijeme i zarada od 5 € do 50 € po satu. Prijavite se putem linka do 1.5.2026.
Kamgrad d.o.o. traži više Kandidata (m/ž) za rad na novootvorenim pozicijama na području Hrvatska. Nudi se stalni radni odnos, osiguran smještaj, prijevoz i dodatne pogodnosti. Prijavite se putem linka do 7.5.2026.
Pogledajte preostale mogućnosti poslova na službenoj stranici posao.hr. Sretno!
Foto: Ilustracija