Tijekom moto utrke za Veliku nagradu Zeline, koja se u nedjelju poslijepodne održava u Zelini, došlo je do nesreće u kojoj je jedna osoba ozlijeđena. Na mjesto događaja upućene su nadležne službe, a ozlijeđeni vozač helikopterom je prevezen u bolnicu.
Prema informacijama s mjesta događaja, tijekom utrke došlo je do nesreće u kojoj je vozač udario u stup. Na mjesto događaja helikopter je stigao za desetak do 15 minuta, nakon čega je utrka nastavljena, piše 24sata.hr.
Više informacija o događaju bit će poznato nakon što se utvrde sve okolnosti nesreće.
Inače, riječ je o tradicionalnoj moto utrci koja svake godine okuplja brojne ljubitelje motociklizma i moto sporta. U sklopu programa vozi se Otvoreno prvenstvo Hrvatske u kategorijama scooter, oldtimer, brzinski motori i supermoto.
Foto: arhiva