Izbornik
Izbornik
Zatvori
Tražilica
Search
Crna kronika

Teška nesreća kod Ludbrega: Vatrogasci iz smrskanog auta izvlačili četvero ozlijeđenih osoba – završili su u bolnici

Autor: sjeverhr
Teška nesreća kod Ludbrega: Vatrogasci iz smrskanog auta izvlačili četvero ozlijeđenih osoba – završili su u bolnici

Četiri su osobe stradale u izlijetanju automobila s ceste u blizini Ludbrega, prenosi Danica.hr.

Kako javljaju vatrogasci, nesreća se dogodila oko 1.30 sati na ludbreškom području, na cesti između Svetog Đurđa i Hrženice.

Po dolasku na mjesto nesreće, vatrogasci su zatekli četiri osobe koje su sudjelovale u nesreći, od kojih su još tri bile u vozilu. Pristupili su probijanju do unesrećenih osoba u vozilu i imobilizaciji.

Zajedno s timom hitne medicinske pomoći koordinirano su izvlačili unesrećene osobe te ih prenijeli do vozila hitne medicinske pomoći. Ozlijeđeni su prevezeni u bolnicu. 

Na intervenciji je sudjelovalo 9 članova DVD-a Hrženica s jednim vozilom, DVD Sveti Đurđ sa 10 članova i dva vozila, HMS sa dva tima te djelatnici policije.

Foto: FB DVD Hrženica 

Podijeli članak:

Povezani članci

Izdvojeno

/
/
/
notification icon
Želite li primati najnovije vijesti sa Sjever.hr portala?