Izbornik
Izbornik
Zatvori
Tražilica
Search
Hrvatska i svijet

"Novi cestar" na dužnosti - Medo se naslonio na znak i postao hit društvenih mreža

Autor: sjeverhr
"Novi cestar" na dužnosti - Medo se naslonio na znak i postao hit društvenih mreža

Na Facebook stranici Gorski Kotar Adventure osvanula je fotografija koja je u trenu postala hit, medo naslonjen na prometni znak za ograničenje brzine od 40 kilometara na sat. Snimljen je na području Kozjeg Vrha, a uz objavu je stajala kratka, ali savršeno pogođena šala: "Imamo novog cestara na Kozjem Vrhu."

Na fotografiji se vidi kako se medvjed uspravio na stražnje noge i šapama pridržava prometni znak, kao da provjerava je li dobro postavljen. Kako piše portal 24sata, snimila ga je unuka žene koja se brine o vikendicama u tom dijelu Gorskog kotara.

Objava je u kratkom roku izazvala pravi val oduševljenja. Komentari su se nizali jedan za drugim, a pratitelji su se natjecali tko će smisliti bolju šalu. „Zaslužio je koju teglicu meda“, „Barem netko brine o našim cestama“, „Tako medo, popravi taj znak koji se nagnuo“, „Taj nije preko veze zaposlen“, „Kad neće cestari - hoće medo“, „Kontrola brzine“, „I on skužio da je 40 malo“ - samo su neki od komentara koji su dodatno podigli popularnost fotografije.

Medvjedi u Gorskom kotaru nisu rijetkost, ali ovakve situacije ipak se ne viđaju svaki dan. Ovaj je, čini se, odlučio preuzeti ulogu prometnog nadzora ili barem nakratko pozirati kao najdraži „cestar“ u Hrvatskoj.

Foto: screenshot Gorski Kotar Adventure

Podijeli članak:

Izdvojeno

/
/
notification icon
Želite li primati najnovije vijesti sa Sjever.hr portala?