Izbornik
Izbornik
Zatvori
Tražilica
Search
Hrvatska i svijet

Još jedna bahatost taksista: Zagrepčanki naplatio 99 eura taksi

Autor: sjeverhr
Još jedna bahatost taksista: Zagrepčanki naplatio 99 eura taksi

Jedna žena opisala je neugodno iskustvo s taksistom u Zagrebu. Rekla je kako je izašla s aerodroma i nije mogla dobiti Uber, i čovjek joj je ponudio taxi.

Sjela je u auto i primijetila da nema taksimetar, a on joj je na to rekao da ima na mobitelu i da će ga uključiti čim prođu rampu, prenosi poslovni.hr.

Pitam ga za cijenu, jer ne znam koliko imam gotovine. Na to pitanje vješto dogovara da ne brinem i da mi može stati na bankomat. Nije mi odgovorio na pitanje kolika je cijena vožnje. Muči me što ne vidim ‘taksimetar na mobitelu’. Ispitujem ga dalje, za koga radi, kako ga se može dobiti ako želim vožnju… Paralelno s tim guglam prevare taksista na zagrebačkom aerodromu. Previše mi smrdi. Inzistiram da mi kaže cijenu, on brlja s odgovorom. Konačno dolazimo pred kuću. Pitam za cijenu. Odgovara mi, evo, samo da fiskaliziram račun. Bez odgovora o iznosu – opisala je.

Potom joj je dao račun, i to na 99.05 eura.

- Poludim. On mi ne da kofer, ja ne želim platiti. Probudila sam i susjede. Na kraju nisam platila traženo, platila sam koliko sam inače plaćala za tu udaljenost. Uzela sam u obzir da je noćna vožnja. Glupa sam što sam nasjela, a vi naučite iz mog primjera – dodala je iznervirana žena.

Foto: Ilustrcija 

 

 

Podijeli članak:

Povezani članci

Izdvojeno

Najnovije

/
/
/
notification icon
Želite li primati najnovije vijesti sa Sjever.hr portala?