Now Reading:
Šok uoči najvećeg hrvatskog derbija – Livaja propušta utakmicu protiv Dinama?
Full Article 50 second read

Šok uoči najvećeg hrvatskog derbija – Livaja propušta utakmicu protiv Dinama?

Dinamo i Hajduk ove nedjelje s početkom u 15 sati na Maksimiru igraju najveći hrvatski derbi u sklopu 23. kola SuperSport HNL-a. Dinamo ima osam bodova više i utakmicu manje od Hajduka, koji ne bi smio izgubiti ovu utakmicu ako želi ostati u ikakvoj utrci za naslov, no uoči derbija trenera Bijelih Ivana Leku muče razni kadrovski problemi – donosi Index.

Najnoviji je upitna situacija oko Marka Livaje, najboljeg strijelca i asistenta lige koji već tri dana ne trenira sa suigračima zbog visoke temperature pa će možda morati propustiti i samu utakmicu.

Hajduku već nedostaje niz prvotimaca. Od ranije su ozbiljnije ozlijeđeni Lovre Kalinić i Josip Elez, a osim njih, u derbiju neće biti Chidozieja Awaziema, Tonija Borevkovića, Dominika Prpića, Anthonyja Kalika i Lukasa Grgića. Nastup Darija Melnjaka je upitan, piše Index.

Foto: arhiva
www.sjever.hr / index.hr
24.02.2023.

Input your search keywords and press Enter.

Prijavite se za primanje prvih

regionalnih digitalnih novina

Uspješno ste se prijavili!

Došlo je do pogreške prilikom pokušaja slanja vašeg zahtjeva. Molim pokušajte ponovno.

Slanjem podataka suglasni ste s Uvjetima korištenja, specifičnim svrhama korištenja i vašim pravima.