VARAŽDIN SVE BLIŽE PRVOJ HNL S igračem manje svladali i drugu ekipu Osijeka, Senić zabio hat-trick
Full Article 1 minutes read

Nogometaši Varaždina ostaju vodeći na prvenstvenoj tablici Druge hrvatske nogometne lige, a u subotnjoj su utakmici 25. kola na svom terenu svladali drugu ekipu Osijeka rezultatom 4:1.

Utakmica je, mogli bismo slobodno reći, bila riješena već u prvom poluvremenu, a na odmor se otišlo s rezultatom 3:0 za Varaždin. Dvaput je mrežu gostiju zatresao Matej Senić i to u 13. i 17. minuti susreta, a jednom Matija Kolarić u 42. minuti.

I početkom drugog poluvremena Varaždinci su nastavili s dobrom igrom, a Senić se u listu strijelaca upisao još jednom, u 53. minuti susreta, a 12 minuta kasnije na 4:1 smanjio je Dario Pudić.
Dodajmo kako je od 64. minute susreta Varaždin igrao s igračem manje jer je zbog crvenog kartona teren morao napustiti Kolarić.

Vrijedi istaknuti i da je drugoplasirani Rudeš danas izgubio od Opatije s 3:1, što znači da ostaje na 46 bodova, a vodeći Varaždin ima pet bodova više.