Now Reading:
I župan Posavec čestitao ženama njihov dan: Želimo iskazati zahvalnost i poštovanje što svojom snagom, mudrošću i odlučnošću, a istodobno nježnošću, činite ovaj svijet ljepšim mjestom za sve nas
Full Article 2 minutes read

I župan Posavec čestitao ženama njihov dan: Želimo iskazati zahvalnost i poštovanje što svojom snagom, mudrošću i odlučnošću, a istodobno nježnošću, činite ovaj svijet ljepšim mjestom za sve nas

Povodom 8. ožujka, Međunarodnog dana žena, međimurski župan Matija Posavec na svojem je Facebook profilu uputio čestitku svim ženama, ističući kako bez njih, bez njihovih postignuća, naše društvo ne bi ostvarilo napredak i uspjeh na kojima danas temeljimo svakodnevicu.

„Drage žene, drage Međimurke!

Život svakog od nas obilježen je ljubavlju, potporom i žrtvovanjem žena – naših majki, supruga, sestara, prijateljica, kćeri, suradnica i danas, na Međunarodni dan žena, prisjećamo se odricanja i borbe koju su žene prošle kroz povijest te smo ponosni na doprinos koji dajete na svim poljima ljudskog djelovanja, uključujući odgoj, gospodarstvo, obrazovanje, sport, umjetnost, znanost…

Bez tih postignuća naše društvo ne bi ostvarilo napredak i uspjeh na kojima danas temeljimo svakodnevicu. Vi ste te koje bogatite naše živote i svijet u kojem živimo, stoga neka ovaj dan, Dan žena, doista bude vaš praznik.

Obilježavajući vaš dan želimo iskazati zahvalnost i poštovanje što svojom snagom, mudrošću i odlučnošću, a istodobno nježnošću, činite ovaj svijet ljepšim mjestom za sve nas, svakim svojim postupkom, svakom toplom riječi, empatijom i požrtvovnošću.

Neka vam svaki dan bude ispunjen ljubavlju, srećom i zadovoljstvom. Svim ženama, a osobito vama, drage moje Međimurke, želim sretan 8. ožujak, Međunarodni dan žena”, napisao je župan Posavec.

a.kučić/sjever.hr/fb-m. posavec
08.03.2022.

Input your search keywords and press Enter.