Pod vodstvom novog-starog trenera Kovačevića: Varaždinci protiv Solina do vrijedna tri boda
Full Article 40 second read

U sedmom kolu Druge HNL, NK Varaždin odmjerio je snage s NK Solinom. Nakon mjesec dana bez pobjede, Varaždinci su na gostujućem terenu svladali momčad Solina s rezultatom od 2:0.

Varaždin je poveo u 17. minuti pogotkom 21-godišnjeg napadača Michela Šege, a za konačnih 2:0 u 30. je minuti zabio Andris Herrera.

Ovom pobjedom, Varaždinci su, nakon mjesec dana i zadnje pobjede protiv ekipe Intera iz Zaprešića u 3. kolu, osvojili vrijedna tri boda i s ukupno 9 bodova zauzeli 11. mjesto ljestvice.

Ovo je bila i prva utakmica novog trenera Marija Kovačevića koji je momčad vodio i u sezoni 2018. / 2019. kada je NK Varaždin ušao u Prvu HNL.