Now Reading:
JE LI SE IGRAO RUKOMET ILI NOGOMET? Zagorci razvalili goste iz Korenice 20:2!!!!!
Full Article 2 minutes read

nogomet

Iako kup natjecanja uvijek znaju ponuditi čudne i nesvakidašnje rezultate ono što se u srijedu dogodili u Zagorju nešto je za pamćenje. NK Gaj Mače na svom je terenu, u pretkolu Hrvatskog kupa, pobijedio goste iz Korenice s čak 20:2.

Golijada je počela već u 2. minuti kada je Cvrtila postigao pogodak iz jedanaesterca. Nakon toga praktički svakih nekoliko minuta vratar gostujuće ekipe vadio je loptu iz mreže. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 10:2, a isto toliko domaćini su dodali i u drugom poluvremenu.

Svoj dan imao je Bruno Rihtar koji je zabio šest pogodaka. Martin Šaban dodao ih je pet, Davor Iskrić tri, Josip Kipa dva dok su po jedan gol postigli Cvrtila, Martin Maloča, Tomislav Haramustek te Tomislav Benčić.

U prvom kolu Kupa NK Gaj iz Mača na svom će terenu ugostiti zagrebačku Lokomotivu početkom listopada.

s.kalajdžija/sjever.hr Foto Facebook 10.09.2020.

Input your search keywords and press Enter.