Izbornik
Izbornik
Zatvori
Tražilica
Search
Crna kronika

U razmaku od par sati policija pronašla dva tijela, jedno u Kupi, a drugo u zgradi u Petrinji

Autor: sjeverhr
U razmaku od par sati policija pronašla dva tijela, jedno u Kupi, a drugo u zgradi u Petrinji

U razmaku od svega dva sata tijekom jučerašnjeg dana, sisački i petrinjski policajci bavili su se pronalascima mrtvih osoba.

Prvu dojavu o pronalasku leša zaprimili su u četvrtak, oko 19 sati. Truplo nepoznate muške osobe uočeno je u rijeci Kupi u mjestu Staro Pračno na sisačkom području, prenosi jutarnji.hr.

Dva sata kasnije dojava o novom pronađenom mrtvom tijelu stigla je iz centra Petrinje točnije s Trga Stjepana Radića. Naime, u napuštenoj stambenoj zgradi pronađeno je tijelo još jednog muškarca nepoznatog identiteta.

U oba slučaja ekipa za očevid je obavila sve potrebne radnje na mjestima pronalaska te su izuzeli sve tragove, a prvim preliminarnim pregledima tijela nisu pronađeni tragovi koji bi ukazivali da je smrt nastupila kao posljedica kaznenog djela.

Iz PU sisačko-moslavačke kažu kako su nakon obavljenih očevida tijela prevezena na obdukciju na Odjel patologije sisačke Opće bolnice kako bi se utvrdili identiteti, točni uzroci smrti kao i vrijeme kada su osobe preminule.

Foto: Ilustracija 

 

Podijeli članak:

Izdvojeno

/
/
notification icon
Želite li primati najnovije vijesti sa Sjever.hr portala?