Izbornik
Izbornik
Zatvori
Tražilica
Search
Zagorje

U Gorjanima Sutinskim otvoreno novo dječje igralište!

Autor: sjeverhr
U Gorjanima Sutinskim otvoreno novo dječje igralište!

Povodom proslave Dana Općine Radoboj 2025 održali su se u subotu, 18. listopada sportski susreti naselja uz svečano otvorenje novog dječjeg igrališta na Gorjanima Sutinskim – već 11. po redu igrališta u Općini Radoboj.

U opuštenoj i veseloj atmosferi okupili su se brojni mještani i gosti koji su, osim u otvorenju, uživali u sportskim nadmetanjima, druženju i dobroj hrani. Kuhala se domaća kotlovina, a ljubitelji kartaških igara okušali su se u beli.

Najviše uzbuđenja ipak je bilo na nogometnom turniru naselja, gdje se igralo s puno žara, sportskog duha i zanimljivih utakmica.

Rezultati turnira naselja:
🥇 Prvo mjesto osvojila je ekipa Brega i Orehovca Radobojskih,
🥈 Drugo mjesto pripalo je ekipi Jazvina,
🥉 a treće mjesto zauzela je ekipa Radoboja.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Luka Topolovec, dok je najbolji strijelac bio David Švaljek. Turnir su odlično i bez greške sudili Kristijan Brozd i Tomislav Vidović.

U natjecanju u beli, prvo mjesto osvojio je par Tin Fruk i Fran Švaljek, drugo mjesto pripalo je paru Matija Vidović i Darko Strahinec, a treće su zauzeli Tomislav Vidović i Božidar Rukav.

A u natjecanju u kuhanju kotlovine – pobjednika nije bilo, jer je kotlovina bila toliko dobra da se žiri jednostavno nije mogao odlučiti! Svi su proglašeni pobjednicima – i s pravom!

Nagrade je podijelio te cijelim turnirom koordinirao predsjednik NK Radoboja, Stjepan Sirovec, uz zahvalu svim sudionicima i organizatorima koji su svojim trudom doprinijeli još jednom uspješnom i veselom susretu.

Novo igralište i sportski susreti pokazali su da zajedništvo, sport i druženje ostaju temelj života u radobojskim naseljima – baš onako kako to Radoboj i zaslužuje.

izvor: općina radoboj

 

Podijeli članak:

Povezani članci

Izdvojeno

/
/
notification icon
Želite li primati najnovije vijesti sa Sjever.hr portala?