Od 2. kolovoza u Slavoniji je trajala potraga za ženom koja je nestala iz svoje kuće gdje je živjela sa suprugom. Policija je, nakon dvadesetak dana bezuspješne potrage, objavila tu vijest i njene osobne podatke te pozvala građane da se jave ukoliko su je negdje vidjeli, prenosi 24sata.hr.
Istovremeno, provodili su se izvidi u slučaju da se nad njom dogodilo nekakvo kazneno djelo.
U utorak od ranog jutra u mjesto nadomak Osijeka pristiže policija. Pretresao se svaki kutak kuće, razbijani su i neki betonski dijelovi dvorišta, ispumpavala se septička jama. I nakon višesatne potrage, iz kuće su izneseni dokazi da je žena 'nestala' unutar svoja četiri zida. Neslužbeno se doznaje da su pronađeni ostaci njenog tijela u septičkoj jami.
Susjedi su kazali kako ih baš ne poznaju i ne druže se s njima jer su se doselili prije par godina te da je muškarac bio problematičan i da su oboje bili u zatvoru.
Osječka policija je nakon službenog upita, za 24sata odgovorila tek da su u navedenoj kući pronađeni određeni tragovi te da sada slijedi detaljna istraga.
FOTO: Ilustracija