Izbornik
Izbornik
Zatvori
Tražilica
Search

Članci

Otvoreno "Ljeto u Mariji Bistrici" - slijede mjeseci ispunjeni koncertima i događanjima

ExclusiveOtvoreno "Ljeto u Mariji Bistrici" - slijede mjeseci ispunjeni koncertima i događanjima

U nedjelju je počelo još jedno izdanje velike manifestacije TZ Općine Marija Bistrica “Ljeto u Mariji Bistrici”, u sklopu koje će tijekom sljedeća skoro četiri mjeseca posjetitelji moći uživati u bogatom kulturnom, duhovnom, zabavnom i sportskom programu, jer događaja ima sve do 26. rujna. ”Ljeto u Mariji Bistrici” i ove godine otvorio je ”Fio show”. 

Četiri prometne nesreće u Zagorju - dvije osobe ozlijeđene zbog neprilagođene brzine

ExclusiveČetiri prometne nesreće u Zagorju - dvije osobe ozlijeđene zbog neprilagođene brzine

Tijekom proteklog vikenda na području Krapinsko‑zagorske županije zabilježen je veći broj kaznenih djela, prometnih nesreća i prekršaja, izvijestila je Policijska uprava krapinsko‑zagorska. Po pitanju kriminaliteta evidentirana su tri kaznena djela krađe, dva kaznena djela oštećenja tuđe stvari, jedno kazneno djelo teške krađe te jedno kazneno djelo računalne prijevare.

Iz vojske zvali mamu da dođe po svog sina ročnika zbog angine: ''Nisam dijete poslala u vrtić da me zovu kad mu naraste temperatura''

ExclusiveIz vojske zvali mamu da dođe po svog sina ročnika zbog angine: ''Nisam dijete poslala u vrtić da me zovu kad mu naraste temperatura''

Vojni sustav koji mladiće obučava za borbu pokazao se nemoćnim pred upalom grla jednog ročnika, zbog čega su na kraju u pomoć pozvali njegovu majku. Nakon što se mladi Puljanin na temeljnoj obuci u Slunju razbolio od teže gnojne angine, a u vojarni mu nisu mogli pomoći, brigu o njegovom liječenju prepustili su obitelji, prenosi index.hr.

/
/
notification icon
Želite li primati najnovije vijesti sa Sjever.hr portala?