Izbornik
Izbornik
Zatvori
Tražilica
Search
Zagorje

Ne propustite u Radoboju: Puhački orkestar Lira vodi vas na glazbeno putovanje oko svijeta!

Autor: sjeverhr
Ne propustite u Radoboju: Puhački orkestar Lira vodi vas na glazbeno putovanje oko svijeta!

Iz Općine Radoboj pozivaju vas da im se pridružite u glazbenom putovanju oko svijeta uz koncert Puhačkog orkestra Lira Kraljevec na Sutli koji će se održati u nedjelju, 29. lipnja s početkom u 19 sati na otvorenoj terasi Muzeja Radboa.

Pod nazivom „Put oko svijeta“, koncert donosi šaroliki repertoar koji vas vodi kroz različite krajeve svijeta – od mediteranskih i slavenskih tonova, preko srednjoeuropske klasike, do američkog jazza i popularnih filmskih melodija. Svaka skladba nosi duh jednog podneblja, pretvarajući večer u nezaboravno glazbeno iskustvo.

Na ovo glazbeno putovanje vodi vas čak 50 mladih glazbenika pod vodstvom dirigenta Igora Kralja, čije predano vodstvo i glazbena vizija oblikuju prepoznatljiv zvuk orkestra.

Puhački orkestar Lira Kraljevec na Sutli, osnovan 1923. godine, jedan je od najaktivnijih amaterskih orkestara u Krapinsko-zagorskoj županiji. Okuplja glazbenike različitih generacija koje povezuje zajednička strast prema glazbi. Redovito nastupaju na smotrama, festivalima i natjecanjima u zemlji i inozemstvu, a poznati su po raznolikom repertoaru koji uključuje klasičnu, zabavnu, filmsku i originalnu glazbu za puhačke orkestre.

Ulaz je slobodan.

- Ne propustite ovu večer glazbe, zajedništva i atmosfere pod zvijezdama – Radoboj vas poziva na koncert koji će vas odvesti daleko, a ostati blizu srcu - poručuju organizatori.

Image

Foto: FB Lira Kraljevec na Sutli
 

Podijeli članak:

Povezani članci

Izdvojeno

Najnovije

/
/
notification icon
Želite li primati najnovije vijesti sa Sjever.hr portala?