Izbornik
Izbornik
Zatvori
Tražilica
Search
Crna kronika

Mladić skrivio nesreću u Zagrebu: To mu je već treći prekršaj, a nema ni vozačke - BMW mu trajno oduzet

Autor: sjeverhr
Mladić skrivio nesreću u Zagrebu: To mu je već treći prekršaj, a nema ni vozačke - BMW mu trajno oduzet

U subotu, oko ponoći na zagrebačkom Cmroku dogodila se prometna nesreća u kojoj je nastala samo materijalna šteta.

Nesreću je skrivio 23-godišnji mladić koji je upravljao osobnim automobilom marke BMW zagrebačkih registarskih oznaka, prenosi index.hr.

Očevidom je utvrđeno da je 23-godišnjak upravljao vozilom prije stjecanja prava na upravljanje vozilom bilo koje kategorije.

U posljednje dvije godine je već bio dva puta pravomoćno kažnjen za isti prekršaj. 23-godišnjak je uhićen i doveden na Općinski prekršajni sud u Zagrebu gdje mu je pravomoćnom presudom izrečena novčana kazna u iznosu 2970 eura.

Sporni BMW, koji je u vlasništvu 55-godišnje žene, trajno je i bez naknade oduzet u korist Republike Hrvatske.

FOTO: Ilustracija 

Podijeli članak:

Povezani članci

/
/
notification icon
Želite li primati najnovije vijesti sa Sjever.hr portala?