Zatvori
Tražilica
Search
Međimurje

Međimurski policajci ostvarili sjajne rezultate na humanitarnoj memorijalnoj utrci u Istri

Autor: sjeverhr

Međimurski policajci u istarskom Valbandonu sudjelovali su na humanitarnoj memorijalnoj utrci u spomen na tragično preminulog policijskog službenika Ivana Todorića, koja je ove godine okupila oko 250 sudionika i njihovih navijača koji su se kroz sportsku aktivnost prisjetili Ivana koji je bio djelatnik Policijske postaje Pula-Pola i koji je prije šest godina, 22. rujna, stradao u prometnoj nesreći prilikom dolaska na posao.

Trkači su se natjecali u kategoriji građana i policije, a ciljnu ravninu prešlo je 173 trkača, dok su se preostali odlučili rekreativno prošetati.

U kategoriji policije međimurski plavci doslovno su pomeli konkurenciju. Najbolja na kraćoj stazi u dužini od 2209 metara bila je Ana Marija Gregur, dok je drugo mjesto zauzela Martina Zadravec, obje iz Policijske postaje Mursko Središće. Ujedno, u utrci na 11.300 metara prvo mjesto osvojio je Ivica Jurak iz Interventne jedinice policije, dok je drugi u cilj stigao Neven Ceilinger iz Postaje prometne policije Čakovec. Na memoriraju su sudjelovali i Marinjo Furdi iz Policijske postaje Mursko Središće te Nenad Veselko iz Interventne jedinice policije.

Na humanitarnoj utrci do jučerašnjeg dana prikupljeno oko 3200 eura na ime kotizacija. Uplate i dalje stižu te će konačan iznos prikupljenih sredstava biti poznat sljedećeg tjedna.