I Općina Stubičke Toplice slavi svoj dan. Pripremili su niz kulturnih i sportskih događanja, a program obilježavanja je već započeo, jer je održana Uskrsna izložba i Uskrsni sajam.
Na Veliku subotu u organizaciji Društva naša djeca Stubičke Toplice u parku Maksimilijana Vrhovca održat će se Uskrsna potraga za jajima. Tu su i predstave, predstavljanje knjiga i drugi kulturni sadržaji.
Na Uskrsni ponedjeljak na rasporedu je Kup općine u lovu ribe udicom na plovak, dok će se u ponedjeljak, 28. travnja održati svečana sjednica Općinskog vijeća, na kojoj će biti dodijeljana priznanja najzaslužnijim pojedincima.
Na 1. Maj uslijedit će prvomajsko druženje uz grah i kobasice. Obilježavanje Dana općine završava drugog vikenda u svibnju kada će se održati 3. međunarodna biciklistička utrka Granfondo Roonda Stubaki.
Cijeli program donosimo vam ispod teksta.
FOTO: Arhiva