U Zagrebu je održana 76. sjednica Izvršnog odbora Hrvatske zajednice županija, na kojoj su u ime Koprivničko-križevačka županija sudjelovali župan Tomislav Golubić i pročelnica Upravnog odjela za poljoprivredu, vodno gospodarstvo, zaštitu okoliša i zaštitu prirode Ivana Deskar. Na sjednici su otvorene brojne aktualne teme važne za funkcioniranje županija – od financijskog poslovanja i europskih programa do gospodarenja otpadom, digitalne sigurnosti i razvoja poljoprivrede.