Ministrica zaštite okoliša i zelene tranzicije Marija Vučković u petak, 19. lipnja, posjetila je Koprivničko-križevačku županiju, gdje se sastala sa županom Tomislavom Golubićem. U županijskoj upravi održan je radni sastanak na temu primjene održivog sustava gospodarenja otpadom na području Koprivničko-križevačke županije, s posebnim naglaskom na Regionalni centar za gospodarenje otpadom Piškornica, a bilo je riječi o aktualnom stanju projekta i financijskim aspektima.