Krapinski “Zagorec” nije uspio osigurati ostanak u II. Supersport nogometnoj ligi
Full Article 1 minutes read

U uzvratnoj utakmici kvalifikacija za popunu Druge Supersport nogometne lige NK Zagorec gostovao je u Rijeci na Kantridi, gdje je nakon 90 minuta pretrpio poraz od 0:1 od momčadi NK Krk.

Pobjeda je Krk odvela u viši rang dok je pak krapinski Zagorec preselio u niži rang, III. NL Centar.

Važnost utakmice očito je utjecala na nogometaše obje momčadi, pa su i domaćini i njihovi gosti dvoboj na Kantridi otvorili nešto opreznije, naročito se to odnosi na nogometaše iz Krapine, koji su odlučili strpljivo čekati svoju prigodu i pokušati zaprijetiti iz neke kontre ili polukontre, pritom su djelovali prilično nepovezano i beskrvno, što je svakako išlo u prilog Bodulima, piše SportCom.

Krk je od prve minute preuzela inicijativu na travnjaku Kantride, a Turkalj je u 50. minuti nakon kornera silovito pogodio za vodstvo Krčana.

– Nažalost, nismo uspjeli na Kantridi i domaćini slave. Hvala svima vama koji ste došli i dali nam podršku – poručili su iz NK Zagorec.