Now Reading:
TRI BODA U NASTAVKU PRVENSTVA Varaždin bolji od Slaven Belupa
Full Article 2 minutes read

Varaždin je dana s 1:0 savladao Slaven Belupo u 19. kolu SuperSport HNL-a.

Odluka je pala u 89. minuti kada je najbolji igrač domaće ekipe Tonio Teklić zabio iz penala i tako spriječio da već peta od sedam utakmica najvišeg ranga hrvatskog nogometa u nastavku sezone završi rezultatom 0:0, donosi Index.

Derbi sjevera bio je i direktan dvoboj za Europu budući da je Slaven u Varaždin stigao na četvrtom mjestu s tri boda prednosti ispred Varaždinaca, koji su ga sada preskočili na tablici zahvaljujući boljoj gol-razlici. Velika većina utakmice nije opravdala očekivanja i 600 prisutnih gledatelja gledalo je iznimno neatraktivan dvoboj.

Tonio Teklić standardno se isticao među domaćinima, imao je par dobrih proigravanja, a u drugom dijelu je atraktivno gurnuo loptu kroz noge Robertu Mudražiji. Jedan od najboljih veznjaka lige nije uspio donijeti prevagu Varaždincima sve do samog kraja utakmice, piše Index.

Džoker s klupe domaćeg trenera Marija Kovačevića Lovro Banovec srušen je od strane Arbera Hoxhe u jednom prodoru u kaznenom prostoru, nakon čega je Teklić mirno realizirao penal. Varaždin je tako došao do prvih ovosezonskih bodova protiv Slavena, koji mu je prethodno nanio dva poraza.

sjever.hr/index.hr
27.01.2023.

Input your search keywords and press Enter.

Prijavite se za primanje prvih

regionalnih digitalnih novina

Uspješno ste se prijavili!

Došlo je do pogreške prilikom pokušaja slanja vašeg zahtjeva. Molim pokušajte ponovno.

Slanjem podataka suglasni ste s Uvjetima korištenja, specifičnim svrhama korištenja i vašim pravima.