Varaždinci pobjedom krenuli u proljetni dio prvenstva Druge HNL – „pao” riječki Orijent
Full Article 50 second read

Na gradskom stadionu u Varaždinu danas je odigrana prva utakmica proljetnog dijela sezone Druge HNL, a Varaždin je bio domaćin riječkom Orijentu 1919.

Gosti su poveli u 30. minuti susreta golom Dine Dukađina i to je bio jedini pogodak u prvim dijelu susreta.

U drugom poluvremenu Varaždinci su došli do izjednačenja u 68. minuti, a autogol je zabio Dominik Mulac. Svega dvije minute kasnije domaćini su poveli pogotkom Nike Domjanića i rezultat 2:1 ostao je do kraja susreta.

Dodajmo i kako je u duelu s vratarom gostujuće momčadi teže ozlijeđen Leonard Vuk. Kako doznajemo, pukle su mu obje potkoljenične kosti pa je hitno odvezen u varaždinsku bolnicu, a utakmica je prekinuta na nekoliko minuta.

Utakmica je odigrana pred oko 1.500 gledatelja.