Remi bez pogodaka Slaven Belupa i Istre 1961
Full Article 3 minutes read

slaven belupo

Nogometaši Slaven Belupa u 14. su kolu Hrvatski Telekom Prve lige remizirali s Istrom 1961. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš rezultat je bio 0:0.

Trener Tomislav Stipić u današnjem susretu nije mogao računati na kartoniranog Bogojevića, dok je zbog ozljede izostao Međimorec. U prvih 20-ak minuta susreta nismo vidjeli previše uzbuđenja ispred golova. Nakon početnog ispitivanja snaga naša je momčad preuzela loptu u svoje noge i inicijativu na terenu, dok su se gosti postavili u čvrsti obrambeni blok. Prvu priliku za Slaven Belupo vidjeli smo u 41. minuti kada je Lulić centrirao s desne strane, a Lima glavom loptu poslao pokraj vratnice. Tri minute kasnije sličnu situaciju vidjeli smo pred našim golom kada je Tomašević bio neprecizan.

Prvu priliku u nastavku susreta imao je Ejupi. Njegov udarac u 69. minuti završio je pokraj vrata. Četiri minute kasnije pokušao je i Krstanović iskosa s desne strane, ali se rezultat nije mijenjao. Isti je igrač odlično pucao u 76. minuti, no vratar Čondrić odličnom je reakcijom spasio svoja vrata. Minutu kasnije nakon udarca Glavčića iz slobodnog udaraca ponovno je siguran bio vratar gostiju. Odgovorio je Ćuže udarcem iz daleka s druge strane, no Ježina je bio siguran. U 87. minuti iz odlične situacije Mikulić je pucao pokraj gola Istre. Do kraja susreta rezultat je ostao 0:0.

U idućem kolu naša će momčad gostovati u Varaždinu kod istoimenog domaćina. Utakmica će se igrati u subotu s početkom u 17:30.