Tamara Artić obranila naslov prvakinje Hrvatske

artić

Ritmičarka varaždinske Vindije, Tamara Artić, protekle je subote obranila titulu najbolje hrvatske juniorke nastupivši na 28. Višebojskom prvenstvu Hrvatske u A programu koje se održalo u sportskoj dvorani XV gimnazije u Zagrebu. U jakoj konkurenciji, od ukupno 16 ritmičarki, Artić je svojim odličnim nastupom sa sva četiri rekvizita (vijača, lopta, čunjevi i traka) ukupno osvojila visokih 56,950 bodova te time uvjerljivo osvojila 1. mjesto i zlatnu medalju. U istoj kategoriji, nastupila je i juniorka Lara Domislović, koja je unatoč ozljedi koljena vrlo dobrim nastupom na kraju uspjela zboriti visoko 6. mjesto.

Kao pratnja djevojkama na prvenstvu Hrvatske bila je njihova trenerica Anamarija Želimorski Pavić i sutkinja GK Vindija Sanja Žganec-Levanić, dok je ulogu kontrolne sutkinje natjecanja obnašala Maja Selak.