Izbornik
Izbornik
Zatvori
Tražilica
Search
Zagorje

Lovro Posilović iz Krapine najbolji u stolnom tenisu

Autor: sjeverhr
Lovro Posilović iz Krapine najbolji u stolnom tenisu


Na državnoj završnici u stolnom tenisu, održanoj u sklopu Plazma Sportskih igara mladih u sportskoj dvorani Mladost na Trsatu, gledatelji su mogli uživati u vrhunskim mečevima u sve tri kategorije. Djevojčice i dječaci iz cijele Hrvatske pokazali su zavidnu razinu igre, a susreti su bili obilježeni neizvjesnim završnicama i atraktivnim poenima.

Posebno se istaknuo Lovro Posilović iz Krapine, koji je u konkurenciji dječaka rođenih 2013. godine i mlađih osvojio prvo mjesto. U uzbudljivom finalu nadjačao je Tea Štiksa iz Virovitice, potvrdivši tako status jednog od najperspektivnijih mladih stolnotenisača u zemlji. Treća mjesta u toj kategoriji pripala su Viktoru Šorondi iz Križevaca i Darinu Bartolu iz Zagreba.

U istoj dobnoj kategoriji među djevojčicama slavila je Saša Lendrec iz Donje Stubice, dodatno potvrdivši da Hrvatska ima snažnu bazu mladih talenata u stolnom tenisu.

Lovro Posilović osigurao je i plasman na međunarodnu završnicu Plazma Sportskih igara mladih, koja će se održati u Splitu od 23. do 27. kolovoza. Tamo će, zajedno s Teom Štiksom, Loretom Mandić iz Šibenika i Larom Zadravec iz Varaždina, predstavljati Hrvatsku u konkurenciji rođenih 2013. i mlađih.

Državna završnica 29. sezone Plazma Sportskih igara mladih održava se u Rijeci od 19. do 30. srpnja, a okuplja više od 2.000 djece i mladih koji se natječu u čak 10 sportskih disciplina.

Podijeli članak:

Povezani članci

Izdvojeno

Najnovije

/
/
notification icon
Želite li primati najnovije vijesti sa Sjever.hr portala?