Na 11. Prvenstvu Hrvatske u disc golfu u Stubakima natjecalo se 57 igrača – ovo su pobjednici
Full Article 1 minutes read

Proteklog vikenda je u Stubičkim Toplicama održano 11. Prvenstvo Hrvatske u disc golfu na kojem je sudjelovalo 57 igrača, među kojima su bili i strani igrači iz Mađarske, Slovenije i Austrije.

Igralo se na 19 staza – dvije runde u subotu i jedna u nedjelju, te finale Prvenstva Hrvatske. Evo tko su pobjednici.

U Mixed Pro Open kategoriji prvo mjesto osvojio je Vjeran Tuhtan, drugi je bio Mario Mesarić, a treći Dinko Šimenc. U Women’s Pro Open kategoriji pobjedu je odnijela Ira Molnar-Gorički, drugo mjesto pripalo je Tini Šimenc, a treće Danici Pajtak.

U Mixed Pro 40+ prvi je bio Tomislav Ćavar, drugi Tomislav Frković i treći Nino Krvavica, dok je u Mixed Pro 50+ prvo mjesto osvojio Anđelko Zrinski, drugo mjesto je pripalo Radulu Rašku Mikiću i treće Tomislavu Kačavendi.

U Mixed Amateur kategoriji pobjednik je bio Erich Altoray, drugi je bio Blaž Petrović, a treći Peter Torok. U Women’s Amateur 1 kategoriji prvo mjesto pripalo je  Corneliji Hackl, a drugo Tini Zrinski.

U Mixed Junior 18 kategoriji prvo mjesto osvojio je Petar Mikić, dok je drugi bio Noa Ćavar.