NK “Zagorec” Krapina nije uspio (još) osigurati opstanak u trećem razredu hrvatskog nogometa! Slijedi razigravanje…
Full Article 1 minutes read

SuperSport Druga nogometna liga treća je najviša razina natjecanja u hrvatskom ligaškom sustavu.

U direktnom duelu za opstanak susreli su se domaćin NK “Zagorec” Krapina i gost NK “Grobničan” Čavle. Prije utakmice Grobničan je imao 32 boda, a Zagorec 34 te im je za opstanak u ligi igrao i neriješen rezultat.

Da će biti zahtjevna i interesantna utakmica potvrdilo se već u 4′ utakmice kada gosti stižu u vodstvo pogotkom Bosančića, što je bio i jedini pogodak u poluvremenu. Na početku drugog poluvremena ista priča – gosti povećavaju svoje vodstvo ranim pogotkom u 51′, strijelac je bio Pilčić.

Nadu domaćinima vratio je autogol momčadi Grobničan, a nesretni strijelac bio je Ravlija u 63′ utakmice. Do kraja utakmice pokušavali su domaćini doći do još jednog pogotka i samim time ostanka u ligi, međutim, gosti su uspjeli sačuvati rezultat 1:2 i slavlje gostiju moglo je početi.

Tako su iz SuperSport Druge nogometne lige ispali Međimurje i Osijek II, dok će Zagorec igrati protiv jednog od prvaka trećih nogometnih liga.