Now Reading:
Načelnik Sinković goričanskim studentima uručio božićnice u vrijednosti 1250 kuna: Oni su budućnost našeg društva!
Full Article 40 second read

Načelnik Sinković goričanskim studentima uručio božićnice u vrijednosti 1250 kuna: Oni su budućnost našeg društva!

U Multimedijalnoj dvorani održana je podjela božićnica studentima Općine Goričan, a pravo na jednokratnu novčanu pomoć u iznosu od 1250 kuna ostvarilo je njih ukupno 54 studenata.

Načelnik Sinković naglasio je kako s velikom radošću uručuje ove božićnice studentima koji su budućnost našega društva.

-Pomoć je odobrena svim redovnim i izvanrednim studentima iz Goričana prema provedenom javnom pozivu. Osim što na ovaj način obiteljima pomažemo u financijskom dijelu, vama studentima šaljemo poruku o važnosti visokog obrazovanja jer ste upravo vi budućnost i nositelji našeg društva. Ovim, ali i drugim projektima koje provodimo pokazujemo kako pratimo vaše potrebe, potičemo vas i pomažemo -poručio je načelnik Sinković i zaželio svima sretan Božić i uspješnu novu 2023. godinu.

sjever.hr/gorican.hr
26.12.2022.

Input your search keywords and press Enter.