Now Reading:
Župan Stričak: Neka plamen adventskih svijeća i tijekom iduće godine sjaji u nama, našoj županiji i domovini
Full Article 50 second read

Župan Stričak: Neka plamen adventskih svijeća i tijekom iduće godine sjaji u nama, našoj županiji i domovini

Varaždinski župan Anđelko Stričak povodom božićnih i novogodišnjih blagdana uputio je čestitku svim građankama i građanima Varaždinske županije.

– Iza nas je još jedna izazovna, ali uspješna godina. Zahvaljujem svima na suradnji, na radu za opće dobro kako bi naša županija bila što naprednija i kako bi se svaki žitelj Varaždinske županije, ali i svaki putnik dobronamjernik ovdje osjećao komotno, sretno i sigurno. Želio bih da plamen adventskih svijeća koji nas je obasjavao tijekom predblagdanskog vremena, a koji simbolizira nadu, mir, ljubav i radost, i tijekom iduće godine sjaji u namanašim obiteljima, našoj županiji i domovini. Pred nama su novi izazovi, za koje sam siguran da ih zajedno, uvažavajući sve i svakoga, možemo premostiti. Sretan i blagoslovljen Božić, sretnu 2023. godinu te obilje zdravlja i zadovoljstva želim svim žiteljima Varaždinske županije! – istaknuo je župan Stričak.

www.sjever.hr / varazdinska-zupanija.hr
25.12.2022.

Input your search keywords and press Enter.