KAKAV PREOKRET, KAKVA TEKMA: Čudesna Hrvatska s čak četiri komada razbila Kanadu!

Velika pobjeda Hrvatske nogometne reprezentacije na Svjetskom prvenstvu u Katru. Nakon što je reprezentacija Kanade povela već u 68. sekundi utakmice šokiravši Vatrene, u samo par minuta hrvatski su igrači preokrenuli rezultat, a u nastavku potvrdili veliku pobjedu.

Već u 2. minuti nakon lijepe akcije Kanađana zabija Alphonso Davies, no gotovo sve nakon toga išlo je u hrvatskom smjeru.

Nakon što je u 26. minuti Hrvatskoj je gol poništen zbog zaleđa, vratila se u 36. minuti kada za 1:1 lijepo pogađa Andrej Kramarić. U 44. minuti za preokret zabija Marko Livaja, pa su Vatreni na predah otišli s prednošću od 2:1.

Hrvatska je imala nekoliko lijepih prilika i u drugom poluvremenu u kojem je samo dodatno potvrdila veliku pobjedu.

U 70. minuti Kramarić zabija novi gol za vodstvo Hrvatske 3:1, a mreža Kanađana tresla se još jednom u samoj sudačkoj nadoknadi kada za velikih 4:1 zabija Lovro Majer.

Hrvatska se ovom pobjedom popela na čelo skupine F s četiri boda koliko ima i reprezentacija Maroka, a sljedeća na redu je utakmica protiv Belgije s kojom će Vatreni odmjeriti snage u četvrtak s početkom u 16 sati.