Now Reading:
Kokice bolje od Umaga
Full Article 1 minutes read

koka

U utakmici s puno golova, nešto slabijih obrana, Koka je pobijedila Umag 35:31 (17:16). Prvih petnaestak minuta bilo je, više – manje, izjednačeno, a onda su Kokice u 18. minuti došle do plus četiri (12:8). Nisu uspjele to vodstvo zadržati pa su Umažanke za četiri minute došle do izjednačenja. Ipak, prvo poluvrijeme riješile su u svoju korist minimalnim vodstvom. U prvih osam minuta drugog poluvremena odlučnija igra urodila je plodom, stvorena je prednost od pet razlike i više nije bilo dileme oko pobjednika.

Ovom pobjedom Koka je zadržala peto mjesto na prvenstvenoj ljestvici sa dva boda zaostatka za četvrtim Bjelovarom. Najefikasnija kod Koke bila je Katarina Mrazović sa 9 golova, Suzana Furjan je postigla 7, Domjan 6, Čurić 5, Blažek 4, Jurčić 2, Jalušić i Balajić po jedan gol. Vratarka Beličev imala je 9 obrana. U redovima Umaga najefikasnije su bile Ana Jajčević sa 10 i Andrea Pavković sa 6 golova.

Input your search keywords and press Enter.