Now Reading:
Dedić i Havelka “uništili” Hajduk
Full Article 1 minutes read

antonio dedić

Veliku pobjedu ostvarili su mladi nogometaši NK Varaždina u 20. kolu Prve HNL za juniore. U subotnjoj utakmici odigranoj na stadionu Sloboda bili su bolji od vršnjaka Hajduka rezultatom 4:3. Junaci susreta bili su Antonio Dedić i Niko Havelka koji su oba upisali po dva pogotka. Uz njih svakako treba istaknuti i odličnu igru Jozefa Kuqija.

Hajduk je u Varaždin stigao kao vodeći na tablici i do 70-te minute činilo se da će uzeti sva tri boda budući su mladi Splićani imali uvjerljivo vodstvo 3:1. No, u posljednjih dvadeset minuta Varaždinci okreću rezultat u svoju korist i pobjedu 4:3.

Inače, Antonio je ove sezone pojačao varaždinski sastav dolaskom iz Rijeke. Izgleda da je Antonio najjači upravo protiv najtežih protivnika. Nedavno je bio strijelac u pobjedi protiv Rijeke na Rujevici a sada je protiv Hajduka ugradio dva velika pogotka za konačnu pobjedu. Dedić je sada na sedam pogodaka u Prvoj HNL za juniore.