Now Reading:
Na jakom turniru u Poreču, predstavnici Crossmintoncluba Zabok osvojili zlato, srebro i tri bronce
Full Article 50 second read

Na sportskim terenima Zelene lagune održan je 4. ICO Crossminton Poreč FUN Open 2023. Na ovom međunarodnom turniru svjetske serije nastupili su igrači iz 7 država, a među hrvatskim igračima i  predstavnici iz Zagorja, crosmintoncluba iz Zaboka te osvojili ukupno 5 medalja – zlato, srebro i tri bronce.

U kategoriji Žene Open Željka Benčić uvjerljivo je svladala sve protivnice u grupnoj fazi, polufinalu i finalu te osvojila zlatnu medalju i trenutno zauzela visoko 15. mjesto na svjetskoj ljestvici žena iznad 40 godina.

Adrian Benčić u kategoriji dječaka i djevojčica do 14 godina osvojio srebrnu medalju.

Osim pojedinačnih kategorija, u kategoriji mješovitih parova Adrian Benčić i Nika Gorički (CK Zagreb) poraženi su u polufinalu od zagrebačkog para Ivković/Aleksić. Željka i Tomislav Benčić zaustavljeni su u polufinalu od kasnijih pobjednika u kategoriji, para Gorički/Križanić te su s Adrianom i Nikom podijelili treće mjesto.