SPK Valcer ponovno na vrhu s dva naslova državnih prvaka u najzahtjevnijoj disciplini sportskog plesa

U subotu, 17. lipnja, održano je prvenstvo Republike Hrvatske u kombinaciji 10 plesova – najtežoj disciplini sportskog plesa za pojedince, parove, grupe i formacije. Prvenstvo je održano u Osijeku, u organizaciji ŠPU Feniks i Hrvatskog sportskog plesnog saveza.

Članovi Sportskog plesnog kluba Valcer i na ovom su prvenstvu postigli izvanredne rezultate. Ponijeli su dva naslova državnih prvaka Republike Hrvatske u kombinaciji 10 plesova i to:
Dora Dumešić u kategoriji pojedinci – osnovci te Eni Kočet u kategoriji pojedinci – starija mladež.

Zapažene rezultate postigli su i ostali članovi SPK Valcer:

Nika Plantak osvojila je peto mjesto u kategoriji pojedinci – odrasli, dok je u kategoriji pojedinci – U-21 zauzela sedmo mjesto.

Vrlo jaka konkurencija bila je i među sportskim parovima.

Na svom zajedničkom prvom državnom prvenstvu u kategoriji mlađe mladeži, nakon polufinala i finala, Ivan Biškup i Lara Vinković osvojili su odlično peto mjesto, dok su se Tin Žmuk i Lorelai Marija Kralj plasirali na osmo mjesto.

Fenomenalan rezultat među najjačom konkurencijom prvenstva prati i Eugena Sekovanića i Vidu Jurak koji su izborili peto mjesto u kategoriji U-21 i sedmo mjesto u kategoriji starije mladeži.

sjever.hr/valcer.hr Foto: FB Sportski plesni klub Valcer