Inter ipak bolji od Varaždina – Kovačević: Vjerujem da ćemo se vratiti još jači i bolji
Full Article 1 minutes read

„Ciklus od tri domaće utakmice danas smo završili sa porazom protiv Intera s igračem više od 72. minute”, rečenica je objavljena na Facebook profilu NK Varaždina.

Gostujući Inter je, dakle, svladao domaćine minimalnim rezultatom 1:0, golom Pejića u 80. minuti susreta.
-Čestitam Interu na pobjedi. Prvo poluvrijeme nismo bili dobri, Inter je bio življi, nismo uopće mogli uspostaviti igru. Drugo je poluvrijeme bilo puno bolje, igrali smo dobro, sve je bilo dobro do crvenog kartona, kad je Inter dobio crveni karton. Mi smo trebali početi dominirati, a na kraju smo primili gol – rekao je trener Mario Kovačević.

Kazao je i da se nakon 12-13 dobivenih utakmica morao desiti i poraz.
-Vjerujem da ćemo se vratiti još jači i bolji. Ovo nas je malo pogodilo, ali na nama je da nastavimo trenirati i raditi. Ovo je izjednačena liga, stavko svakoga može pobijediti i moramo biti bolji ako želimo nešto više, pobjeđivati doma. Sljedeću utakmicu gostujemo, protivnik je težak, ali vjerujem da ćemo biti pametniji i bolji i vratiti se na pobjedničku seriju – zaključio je Kovačević.