Full Article 50 second read

Međimurska županija ove je godina bila domaćin 10. Svjetskog prvenstva za dječake i 6. Svjetskog prvenstva za djevojke u vatrogasnom sportu.

Natjecanje je to na kojem je sudjelovalo više od 250 natjecatelja iz Bjelorusije, Bugarske, Indije, Latvije, Poljske, Rusije, Slovačke, Češke i Estonije te Hrvatske na prostorima SRC Mladost u Čakovcu.

Jučer, 14. kolovoza održano je i svečano proglašenje pobjednika po nacijama i zatvaranje natjecanja.

Prvo mjesto na 10. Svjetskom prvenstvu za dječake osvojila je Ruska Federacija, drugo mjesto pripalo je Češkoj Republici, a treće Bjelorusiji.

Prvo mjesto na 6. Svjetskom prvenstvu za djevojke otišla je u Češku Republiku, drugo mjesto osvojila je Ruska Federacija, a treće mjesto zauzela je Bjelorusija.

Video proglašenje možete pogledati ovdje, a u nastavku uživajte u zabilježenim trenucima sreće i ponosa!