Pretposljednje kolo Zimske brdske lige Ivančica u znaku magle…
Full Article 1 minutes read

Ivančica

Na pretposljednjem kolu 23. Zimske brdske lige Ivančica varaždinskog Trkačkog kluba Marathon 95 sudjelovalo je 86 trkača i trkačica, koji su ponovno trčali popularnu stazu od Prigorca kod Ivanca do planinarskog doma na vrhu Ivančice.
Suho vrijeme uz dosta magle i idealnih 0 °C na startu, donijelo je mnogo odličnih rezultata i osobnih rekorda, a 13 natjecatelja istrčalo je stazu za manje od jednog sata.
Od ukupno 69 muškaraca, najbrži je bio Luka Špehar (SD Lastavica) s vremenom 50:42. Drugi je utrku završio Krešimir Balaško (AK Svetice – Zagreb) s vremenom 51:13, a treće mjesto je zauzeo Andrej Gužvinec (TK Marathon 95) s vremenom 51:25.
Od ukupno 17 žena, najbrža je bila Mirjana Kolac Sever (AK Sljeme) koja je u svojem prvom nastupu postigla odlično vrijeme 01:04:05. Drugo mjesto je zauzela Irena Kos Kukec (individualka) s vremenom 1:07:01, a treće mjesto je pripalo Maji Matačić (TK Marathon 95) koja je u cilj utrčala s vremenom 1:07:52.
Posljednje kolo ZBL Ivančica na rasporedu je u nedjelju, 9. veljače.