DRUGA U NIZU Slaven Belupo na krilima Krstanović srušio Istru
Full Article 1 minutes read

nogomet

Nogometaši Slaven Belupa upisali su drugu pobjedu u nizu! U petom kolu Hrvatski Telekom Prve lige slavili su na gostovanju kod Istre 1961 rezultatom 2:3. Odličan susret, pun preokreta gledali smo u Puli, a golove za koprivničku momčad postigli su dva puta Krstanović i jednom Puclin.
Slaven Belupo je poveo u 12. minuti kada se Krstanović odlično snašao ispred gola domaćina i zabio za 0:1. Istra je odgovorila tri minute kasnije kada je Gržan bio precizan s bijele točke. Domaćin je rezultat na 2:1 preokrenuo u 35. minuti preko Obenga. Do kraja poluvremena naša je momčad ponovno stvari vratila na početak. Delić je izvrsno pronašao Krstanovića koji zabija za 2:2 u 42. minuti. Novi preokret viđen je u 61. minuti. Krstanović je ispremiješao obranu domaćina i pogodio gredu, a odbijanac u mrežu posprema Puclin za 2:3.
U idućem će kolu Slaven Belupo u Koprivnici ugostiti Varaždin. Utakmica će se u subotu igrati s početkom u 19 sati.