Karačić u Nedeljancu testirao pričuve uoči subotnje tekme sa Solinom
Full Article 40 second read

karačić

Branko Karačić ostao je dosljedan praksi odigravanja prijateljskih utakmica tijekom tjedna u kojima priliku daje igračima koji imaju manju minutažu u prvenstvu kao i juniorima koji polako kucaju na vrata prve momčadi. Jučer poslijepodne Varaždin je tako gostovao u Nedeljancu gdje je pobijedio istoimenog domaćeg četvrtoligaša 4:1, a golove su postigli Šiljić, Vuk, Glavica i sve bolji junior Sven Golub.

Treba spomenuti kako je prve seniorske minute odigrao i kadet Leon Belcar. Strijelac jedinog gola za Nedeljančane bio je Kovačić. Bila je to dobra prilika nekim igračima da se malo bolje rastrče, uhvate ritam utakmica, poput Glavice, i nametnu treneru Karačiću uoči važnog prvenstvenog susreta protiv Solina ove subote.