Now Reading:
Juniori NK Varaždina svladali Rijeku na Rujevici!
Full Article 1 minutes read

nk varaždin

Miljenku Mumleku nije išlo sa seniorima, ali zato mu ide s juniorima NK Varaždina. Jučer poslijepodne njegovi mladi nogometaši ostvarili su gotovo senzacionalnu pobjedu svladavši na Rujevici domaću Rijeku 2:1 uz odličnu igru. Varaždin je poveo u 25. minuti preko Svena Goluba, kojem je to već osmi zgoditak ove sezone, a na 2:0 povisio je Riječanin u redovima Varaždinaca Antonio Dedić u 68. minuti i to prekrasnim škaricama.

Rijeka je uspjela smanjiti tek u posljednjom minuti iz jedanaesterca kojeg je realizirao Lozić. Nakon 18 odigranih kola Varaždin je na 8. mjestu sa 21 bodom uz pet pobjeda, šest remija i sedam poraza i gol razliku 25:33. U sljedećem kolu, 30. ožujka, Varaždin gostuje u Zaprešiću kod Intera.

Juniori Varaždina nastupili su u sastavu: Balažinec, Dumbović, Crnčec, Mihalić (od 8′ Vrtarić), Črnko (od 46′ Dedić), Kirić (od 90′ Takiguchi), Havleka, Mezga (od 60′ Kesse), Mašić, Kuqi, Golub (od 90′ Radeljić).