Varaždin poražen od Mure u prvoj pripremnoj utakmici
Full Article 50 second read

akcija

U prvoj pripremnoj utakmici za nastavak prvenstva nogometaši Varaždina danas poslijepodne gostovali su Murskoj Soboti gdje su poraženi od slovenskog prvoligaša Mure 2:1. Utakmica je odigrana na igralištu s umjetnom travom. Varaždin je poveo u 31. minuti autogolom Boškovića, ali su u nastavku domaćini preokrenuli rezultat. Žižek je poravnao u 52. minuti, a konačnih 2:1 postavio je Kouter u 83. minuti.
Varaždin je u prvom poluvremenu nastupio u sastavu: Nevistić, Cvetković, Stolnik, Senić, Miličević, Zebić, Jertec, Šiljić, Yokoyama, Fučak i Glavica. U drugom dijelu Karačić je izveo novu jedanaestoricu: Gavranović, Perković, Kulenović, Ćelić, Sambolec, Brlečić, Posavec, Havelka, Črnko, Tayo, Đurić. Zbog bolesti nije igrao Benko, a zbog ozljeda Kolarić, Vuk, Težak i Mrmić.
Sljedeću pripremnu utakmicu Varaždin bi trebao odigrati s Međimurjem u subotu, ali s obzirom na snježne neprilike taj je susret je pod velikim upitnikom.