KAKVA UTAKMICA: Varaždin ostao bez pobjede u sudačkoj nadoknadi
Full Article 50 second read

U sklopu 18. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige na Gradskom stadionu u Varaždinu susreli su se domaćin NK Varaždin i gosti NK Osijek.

Za prvi pogodak se nije dugo čekalo. U 6. minuti utakmice Lovrić gura Miereza koji je utrčao u prazan prostor i zatresao mrežu Zelenike. Uslijedila je duga provjera VAR sobe zbog podignute zastavice pomoćnog suca, međutim odlukom VAR-a priznat je pogodak Mierezu i gosti dolaze u vodstvo.

U 38. minuti domaćini poravnavaju rezultat. Kapetan Postonjski je iz kaznenog udarca poslao Malenicu u krivu stranu te zabio za izjednačenje i erupciju oduševljenja na tribinama.

Potpuni preokret uslijedio je u 69. minuti kada Pilj prolazi Malenicu i zabija za vodstvo domaćina.

Međutim, Varaždinci nisu izdržali. U sudačkoj nadoknadi, Bralić zabija za 2:2 i konačan rezultat utakmice.