Dabrovi bez problema u četvrtfinale Kupa
Full Article 50 second read

dabrovi

U osmini finala rukometnog Kupa Hrvatske GRK Varaždin danas poslijepodne bez većih je problema svladao drugoligaša RK Balić-Metličić rezultatom 29:21 (14:9). Utakmica je igrana na splitskim Gripama. Od početka se momčad Saše Ilića postavila autoritativno. Obranom 3-2-1 neutralizirala je sve pokušaje domaćina i lagano stvarala razliku koja se u 50. minuti popela i na deset razlike, nakon čega je Ilić priliku dao i ostalim igračima. Najefikasniji kod Varaždina bio je Vidaček sa 7 golova, Vujović je postigao 6, Kaštelan 5, Trojko i Špruk 4 te Divjak, Hrman i Budinski po jedan gol. Vratari su također bili raspoloženi. Meštrić je imao 15 obrana, od čega čak 12 u prvom dijelu, a mladi Baranašić 7 i to sve u posljednjih petnaest minuta utakmice.