Now Reading:
Maloljetnik ukrao ruksak i bicikl, protiv njega će biti podnesena kaznena prijava
Full Article 40 second read

Maloljetnik ukrao ruksak i bicikl, protiv njega će biti podnesena kaznena prijava

Dovršenim kriminalističkim istraživanjem utvrđeno je kako je stariji maloljetnik s područja Međimurske županije, počinio kazneno djelo krađe.   
           
Naime, sumnja se kako je početkom srpnja ove godine u Pretetincu, iz nezaključanog osobnog automobila, parkiranog u neograđenom dvorištu obiteljske kuće, ukrao ruksak u kojem su se nalazile razne osobne stvari te novčanik s osobnim dokumentima i bankovnim karticama. Ujedno, osumnjičeni je iz dvorišta ukrao i bicikl. Ukupnu materijalnu štetu 27-godišnja vlasnica procijenila je na oko 900 eura.
           
Tijekom kriminalističkog istraživanja čakovečki policajci pronašli su ukradeni bicikl te ga vratili vlasnici.
           
Prema osumnjičenom starijem maloljetniku zbog počinjenja kaznenog djela krađe, podnijet će se kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.

sjever.hr 13.09.2023.

Input your search keywords and press Enter.