Uvjerljivom pobjedom protiv Šibenika, Varaždin skočio na četvrto mjesto prvenstvene tablice!
Full Article 1 minutes read

Nakon velike pobjede na Gradskom vrtu protiv Osijeka, NK Varaždin na domaćem je terenu uvjerljivo savladao i ekipu Šibenika te skočio na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice.

Ostvarilo se upravo ono što je najavljivao trener Mario Kovačević – vrijeme je da sebe i navijače nagrade jednom dobrom utakmicom doma. Tako je i bilo – Varaždin je Šibenik kažnjavao odličnim kontrama, a unatoč tome što su gosti imali loptu, prilika nisu.

Varaždinci su s pozitivnim rezultatom otišli već na predah. Naime, u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena loptu u mrežu odlično je pospremio Fran Brodić, da bi ubrzo nakon povratka iz svlačionica već u 54. minuti pobjedu potvrdio Tonio Teklić.

Utakmica 24. kola SuperSport HNL-a tako je završila uvjerljivom pobjedom Varaždina od 2:0 te nova tri boda za domaću momčad koja se ovime popela na 4. mjesto prvenstvene tablice. Sljedeća na redu je utakmica protiv sedmoplasirane Rijeke kod koje Varaždin gostuje iduće nedjelje s početkom u 15 sati.