Juniori KK Krapine pokazali da mogu parirati Dinamu unatoč porazu – parketom dominirali Petek i Sopek!
Full Article 40 second read

U ponedjeljak navečer juniori KK Krapine odmjerili su snage s drugom ekipom Dinama.

Dinamovci su oštro krenuli u utakmicu i zbunili domaćina koji na poluvrijeme odlazi s -14, da bi se u drugom poluvremenu „probudili” i dostojno parirali protivniku.

Utakmicu je obilježio velik broj faulova obje momčadi. U konačnici, velik broj promašenih slobodnih bacanja odredio je utakmicu koja je završila u korist gostiju. Utakmica je završila rezultatom 89:80.

Najbolji strijelci iz redova KK Krapine bili su Fran Petek (28), Leonard Sopek (21), Martin Benc (16), Matija Babić (7), Hrvoje Strehovec (5) i Noa Sirovec (3).