FENOMENALAN USPJEH: Garibović se po sedmi puta okitio titulom prvaka Hrvatske!
Full Article 1 minutes read

Ove subote u sportskoj dvorani Osnovne škole Ivanja Reka, održano je Prvenstvo Hrvatske za seniorke i seniore u borbama i katama na kojem se varaždinski karatist Enes Garibović po sedmi puta okitio titulom prvaka Hrvatske.

Enes je kao predstavnik Karate kluba Varaždin nastupio u kategoriji borbe seniori -84 kg.

U prvoj borbi pobjeđuje Mrvičića iz Karate kluba Hrvatski dragovoljac Zagreb rezultatom 2:0, a u drugoj borbi pao je i Vukomanović iz Karate kluba Ippon Zagreb kojeg je Enes pobijedio rezultatom 5:0.

U polufinalu bio je bolji od Kvesića iz Karate kluba Hercegovina Zagreb kojeg je svladao rezultatom 1:0, dok je u finalnoj borbi rezultatom 10:0 pobijedio Prusinu iz Karate kluba Samobor te po sedmu puta osvojio titulu seniorskog prvaka Hrvatske.

Enes je već osigurao plasman na Europsko seniorsko prvenstvo osvajanje srebra na prošlogodišnjem Europskom prvenstvu te mu u narednom periodu predstoje pripreme s Hrvatskom karate reprezentacijom za nadolazeći Euro koji će se održati od 22. do 26. ožujka u Španjolskoj.