BAŠ IM IDE!!! Varaždin se iz Šibenika vraća sa sva tri boda!
Full Article 1 minutes read

Nakon sjajne 4:1 domaće pobjede protiv Osijeka, Varaždin je večeras gostovao kod Šibenika, u utakmici 15. kola HNL-a upisao je nova tri boda i nastavlja svoj lov na Europu.

Prvo poluvrijeme završilo je bez zgoditaka, a nakon nešto sporije igre u početku susreta, pred kraj prvog poluvremena Varaždinci su se trgnuli i imali nekoliko dobrih izlaza pred gol, ali baš kao i kod domaćina, ni jedna prilika nije urodila pogotkom.

Prvi gol pao je u 60. minuti susreta, kad se Ivan Dolček pobrinuo za vodstvo domaćina, a novi šok za Varaždince uslijedio je pet minuta kasnije – Tonio Teklić je zaradio crveni karton.

Tek četiri minute kasnije, dosuđen je penal za Varaždin, a realizirao ga je Fran Brodić i tako izjednačio na 1:1.

U 93. minuti susreta crveni je karton zaradio i domaći igrač Ivan Delić, a onda hladan tuš za domaćine – Marin Pilj zabio je gol za konačnih 1:2.

Varaždinci se kući vraćaju sa sva tri boda!